Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga. Posty będą zamieszczane często(2/tydzień). Jeśli Wam się spodoba dodawajcie komentarze(lub wciskajcie reakcje), a wtedy będzie mi bardzo miło. Możecie również kontaktować się ze mną(dane w rubryce 'o mnie') lub śledzić na twitterze (@JnnRock). Wszystkim chętnie odpiszę ;)
Oprócz tego bardzo dziękuję za odwiedzanie i komentowanie bloga. Nigdy nie myślałam, że moje 'wypociny' przeczyta tak dużo osób. Nie jestem pewna czy jest w tym trochę mojej pasji, ale lubię pisać tego bloga. Od czasu do czasu wczuwam się w główną bohaterkę i jest to bardziej moi niż pisanie na konkursy literackie. Jeszcze raz dziękuję za każdy komentarz, bo dzięki nim uśmiecham się zawsze jak tu wchodzę i naprawdę daje mi to dużo wewnętrznego szczęścia, kiedy widzę choć jeden pod najnowszą notką. Gdy są trzy umieram już z podniecenia i myślę, że wolę moje trzy od trzydziestu na innym blogu, bo tutaj widzę osoby, które komentują już od pierwszych postów.
Chciałabym podziękować też osobom, które mnie inspirują, bo to dzięki nim stwarzam coraz bardziej rozwinięte i moim zdaniem ciekawsze postacie. Jestem również wdzięczna wspierającym i pomagającym mi, w szczególności K. i N.


Na koniec mam malutką prośbę. Chciałabym, dla własnej satysfakcji, zyskać większą ilość czytelników i to byłoby bardzo miłe gdyby ktoś skomentował mój blog na swoim lub umieścił gdziekolwiek link. Po prostu sama nie wiem co zrobić i proszę o małą pomoc.
Z góry dziękuję.


Peace&Love
J.


Linki, oceny itp.

Bardzo lubię czytać inne opowiadania. Niektórzy mają prawdziwy talent literacki, a inni niezwykłą wyobraźnię i świetne pomysły. Chętnie odwiedzam inne blogi i śledzę nowe rozdziały.  

!W PRZYGOTOWANIU!

Gdyby ktoś z Was chciał zostać u mnie skomentowany i oceniony, dodawajcie linki w komentarzach(TU, nie pod moimi postami). Daję ocenę po przeczytaniu co najmniej 5 rozdziałów(mogą być wybrane przez Was). Nie zamierzam być sroga. Po prostu uważam, że też możecie na tym zyskać(np.czytelników).
Informacje o najnowszych blogach będę umieszczane pod rozdziałami mojego opowiadania w sekcji "Od autorki".

Jeśli spodobał Wam się mój blog i macie ochotę, możecie dodać mnie do linków (i/lub do posta). Będzie mi bardzo miło:)

2 komentarze:

 1. Super blog! Podziwiam Twoją wytrwałość w pisaniu :) Ja też mam bloga, co prawda, nie umieszczam tam tylko swoich prac, ale ostatnio jakieś opowiadanka są dodawane, więc zachęcam serdecznie ;)
  http://obejrzaneprzeczytane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Sekundy, minuty, godziny mijały, a moje nogi zaprowadziły mnie na most. Wokół mnie panowała już ciemność. Usiadłam przy barierce i otworzyłam torbę, poszukując swojego, małego skarba. Otworzyłam kosmetyczkę i wzięłam do rąk błyszczący przedmiot. Moje oczy wypełniły się łzami. Tym razem ich nie zatrzymywałam. Pozwoliłam im spływać po moich policzkach. Gorzkie łzy spadały na moje dłonie.
  -Za to, że nie jestem idealna – szepnęłam i przyłożyłam przedmiot do skóry, powodując pierwszą ranę- Za to, że mnie nie kochasz- powtórzyłam czynność-Za to, że mnie nie chcesz- kolejna kreska- Za to, że jestem dla ciebie nikim- kolejna- Za to, że w ogóle miało mnie nie być .- krztusiłam się wręcz swoimi łzami- Za śmierć- szepnęłam i mocno przycisnęłam żyletkę do skóry, powodując najgłębszą ranę. Rzuciłam przedmiot na ziemię i podkuliłam nogi do klatki piersiowej. W ciszy obserwowałam jak z ran wypływa coraz więcej czerwonej cieczy.
  Zapraszam : http://espoir-jb.blogspot.com/
  Będzie mi miło, jeżeli zajrzysz ;)

  OdpowiedzUsuń