Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga. Posty będą zamieszczane często(2/tydzień). Jeśli Wam się spodoba dodawajcie komentarze(lub wciskajcie reakcje), a wtedy będzie mi bardzo miło. Możecie również kontaktować się ze mną(dane w rubryce 'o mnie') lub śledzić na twitterze (@JnnRock). Wszystkim chętnie odpiszę ;)
Oprócz tego bardzo dziękuję za odwiedzanie i komentowanie bloga. Nigdy nie myślałam, że moje 'wypociny' przeczyta tak dużo osób. Nie jestem pewna czy jest w tym trochę mojej pasji, ale lubię pisać tego bloga. Od czasu do czasu wczuwam się w główną bohaterkę i jest to bardziej moi niż pisanie na konkursy literackie. Jeszcze raz dziękuję za każdy komentarz, bo dzięki nim uśmiecham się zawsze jak tu wchodzę i naprawdę daje mi to dużo wewnętrznego szczęścia, kiedy widzę choć jeden pod najnowszą notką. Gdy są trzy umieram już z podniecenia i myślę, że wolę moje trzy od trzydziestu na innym blogu, bo tutaj widzę osoby, które komentują już od pierwszych postów.
Chciałabym podziękować też osobom, które mnie inspirują, bo to dzięki nim stwarzam coraz bardziej rozwinięte i moim zdaniem ciekawsze postacie. Jestem również wdzięczna wspierającym i pomagającym mi, w szczególności K. i N.


Na koniec mam malutką prośbę. Chciałabym, dla własnej satysfakcji, zyskać większą ilość czytelników i to byłoby bardzo miłe gdyby ktoś skomentował mój blog na swoim lub umieścił gdziekolwiek link. Po prostu sama nie wiem co zrobić i proszę o małą pomoc.
Z góry dziękuję.


Peace&Love
J.


1 lipca 2011

ZAWIESZAM BLOGA

Bardzo przepraszam, że nie zamieszczałam nic od ponad tygodnia. Bardzo mi głupio i przykro, ale nie miałam za dużo czasu na wstawianie i korektę tekstu.

Jak już napisałam w tytule, zawieszam bloga na czas nieokreślony.

Przez wakacje, a przynajmniej ich część będę przerabiała i poprawiała całą historię. Wszystko zostanie bardziej rozwinięte i chyba ciekawsze(mam nadzieję). W sumie nie wiem ile tego wyjdzie, ale w pierwszej wersji mam ponad 181000 słów, a jest to tylko schemat i do tego niedokończony. Historia zmieni się, ale jeszcze nie jestem pewna jakie zmiany zajdą w m.in. osobowości Kasi, bo w tej chwili jest trochę nieokreślona. Być może będą to duże zmiany, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba. Jeżeli macie jakieś sugestie lub inne podzielcie się nimi w komentarzach lub na Gadu Gadu(numer w "O mnie").
Najpewniej nową wersję opublikuje lub roześlę zainteresowanym na przełomie sierpnia i września.


Jeszcze raz przepraszam,
xoxo, Jo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz